Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabız sesi
Thumbs Down 
Merhaba, 5 senedir aralıksız ve gitgide şiddetlenen kulak nabız sesim yüzünden gidebildiğim tüm doktorlara gittim, kulak mr’ı, beyin mr’ı, işitme testi yaptırdım hiçbir şey çıkmadı.. Bir doktor kulakiçi basınçla alakalı haplar yazdı belki onunla ilgilidir diye, onlar da işe yaramadı.. Çözümsüz olmak psikolojimi çok bozdu, 22 yaşındayım. En sonunda pes ettim ama internette gördüğüm bazı yazılar korkmama neden oldu. Kulağımın altındaki damarı kapayınca ses azalıyor. Genelde başım da ağrıyor şiddetlendiği zaman, kafamda şişlik oluştu bu sene onunla alakası var mı bilmiyorum. Sizce nereye görünmeliyim? KBB’ye gittim ama ilgilenmediler stres yapma geçer diyip... (dipnot: ses diş teli taktırdığım sene ortaya çıktı ama damarı kapayınca sesin yok olması dişle alakalı değil gibi geliyor?)
ÖM
Merhaba,
Geçmiş olsun.
Kulağın yanından geçen bir damarın sesini duyuyorsunuz. Kulak problemi olmuyor genelde. Bazı kişilerde sebep bulunamıyor. Çok sıkıntı yaratıyorsa bt anjio yapılabilir.
Sağlıklı günler dilerim.
Op. Dr. İrfan GÖZÜBÜYÜK
Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı
http://www.kbbistanbul.com.tr

(Not:Bu bilgilerle sadece fikir vererek yardımcı olmak amaçlanmıştır, kesin teşhis ve tedavi sadece muayene eden ve varsa tetkikleri inceleyen hekim tarafından yapılır.)

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi