Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alerjik Rinit
#1
İrfan Bey iyi günler;

Geçen gün geniz akıntısı ve yutkunmada sıkıntı kaynaklı hastaneye gittim mevsim geçiş kaynaklı alerjik rinit var dedi doktor. Desmont adında bir ilaç verdi birde burun spreyi.

Vücudumda 3,4 gündür özellikle akşam saatlerinden itibaren ciddi halsizlik hissediyorum 3 gün önce pazar günü ayakta duramayıp yıkılacak gibiydim.

Desmont kaynaklı olabilir mi?
Bahsettiğim böyle açlıktan kan şekeriniz düşer bi halsizlik oluşur ya onu. Gibi bir durum.

Desmont böyle bir yan etki yapmış olabilir mi, şikayetlerim 5. hapı kullanımdan sonra oluştu.

Bırakmalı mıyım, bırakırsam sıkıntı olur mu? Alerji kendiliğinden geçer mi?

Bizlere verdiğiniz yardımlar için çok teşekkürler Smile
ÖM
Cevapla
#2
Merhaba,
Geçmiş olsun.
Evet büyük ihtimal ilaç yan etkisi. Bence bırakıp hekime alternatif ilaç sorun.
Sağlıklı günler dilerim.
Op. Dr. İrfan GÖZÜBÜYÜK
Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı
http://www.kbbistanbul.com.tr

(Not:Bu bilgilerle sadece fikir vererek yardımcı olmak amaçlanmıştır, kesin teşhis ve tedavi sadece muayene eden ve varsa tetkikleri inceleyen hekim tarafından yapılır.)
Cevapla




Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi