Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kulağım sese tepki veriyor. Açılıp kapanıyor.
hala var. gercekten pskilojik sorunarim olmaya basladi. Sol kulagimi iptal ettirmeyi dusunuyorum sinirleri aldirarak. yasanacak gibi degil sessiz ortamda ders calismak eziyet
ÖM
(14-11-2018, Saat:03:35 PM)hcanbyrm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hala var. gercekten pskilojik sorunarim olmaya basladi. Sol kulagimi iptal ettirmeyi dusunuyorum sinirleri aldirarak. yasanacak gibi degil sessiz ortamda ders calismak eziyet

Merhaba

Seni anlayabiliyorum ama doğru bir tedavi ile iyileşebilirsin. Ben ani işitme kaybı yaşadım ve sana şunu söyleyebilirim; hiç duyamamak daha çok sinir bozuyor.
ÖM
nasil oldu anlatirmisin
ÖM
Kendimi cok kotu hissediyorum. Sirf bu kilagimdan beynime giden sesler yuzunden intihar etmeyi bile dusunuyorum nolursunuz yardim edin. Ben hicbir seye odaklanamiyorum ve hep bunu dusunuyorum
ÖM
(23-04-2019, Saat:10:49 PM)hcanbyrm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kendimi cok kotu hissediyorum. Sirf bu kilagimdan beynime giden sesler yuzunden intihar etmeyi bile dusunuyorum nolursunuz yardim edin. Ben hicbir seye odaklanamiyorum ve hep bunu dusunuyorum

Bence iyi bir doktora gidin..yafa irfan hocadan bi randevu alın.. doktordan doktora fark var. İyi bir doktor amaliyet vs.. sorununuzu çözebilir.
ÖM

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi