Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 1/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Burun İç Üst Kısmında Tıkanıklık
Hocam artik kendi doktoruma gitmek istemiyorum eger siz ilgilenirseniz size muayne olmak isterim
ÖM
Gelme imkanınız varsa
http://www.kbbistanbul.com.tr
Web bilgilerinden ulaşabilirsiniz.
Sağlıklı günler dilerim.
Op. Dr. İrfan GÖZÜBÜYÜK
Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı
http://www.kbbistanbul.com.tr

(Not:Bu bilgilerle sadece fikir vererek yardımcı olmak amaçlanmıştır, kesin teşhis ve tedavi sadece muayene eden ve varsa tetkikleri inceleyen hekim tarafından yapılır.)
(19-06-2014, Saat:11:25 AM)ilkernalbant Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim hocam...

İlker bey selam aynı problemi bende yaşıyorum 2 defa tomografi çektirdim,konkaların sis dediler ameliyat oldum aynı sebepsiz tıkanıklık devam ediyor.siz çözüm bulabildinizmi?
ÖM
İyi akşamlar ilkernalbant bey ben se aynı sizin sorunsan tam 23 yıldır cekiyorum aynı yapışkan sıvı bendede var burun ve göz cevremde basınçlı ağrı vurun iç üst duvarında devamlı bu saydan sıvı hic geçmiyor kbb uzmanı sende hiçbirşey yok diyor.ancak var ve benim ömrümü çaldı bu illet.
Bunu öncelikle ben sinüzit sanıyordum kbb uzmanı bt.mr
Sonucunda sinüzit olmadığını allerji olabileceğini söyledi.
Bende aller doktoruna gittim deri testinde 2 defa hicbir şey çıkmadı. Inanın ne yapacağımı şaşırdım bu burnumdaki illet neyden kaynaklanıyor bir türlü çözemedim en azından bazan burnumu sıvazlıyorum vıcık vıcık ses geliyor.
Bu iltihap ne sebeb oluyor.sinüsler boş,allerji yok.
Kbb doktorunun birisi burnuma ameliyat yaptı ama hiçbir değişiklik yok
ÖM
Aynı şikayetler bendede var 3 senedir çekiyorum çözüm bulamayınca Dr a gitmeyi bıraktım şikayetlerimi anlatinca bana deli hastalık hastası gözüyle bakıyorlar. Sağ kulağımda sürekli bir çınlama da var. Daha Biraz önce sumkurunce seffaf aşırı yapışkan 7-8 cm uzunluğunda ip gibi bir jel mi desem jöle mi desem bir şey geldi ayda bir iki defa geliyor onu çıkarınca biraz rahatlıyorum çekince elastikmis gibi uzuyor.genzimdede ayni akinti var tukurdugumde tükürugu ağzımdan çıkararamiyorum o derece yapışkan bi sey nasil bir hastaliksa ne artıyor ne geçiyor bezdirdi çözüm bulursam buraya yazarım.baska çözüm bulan olursa buraya yazsın kurtulayim şu illetten
ÖM

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi