Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rinoplasti operasyonu sonrası
Merhabalar İrfan Bey,

Bir sıkıntım hakkında bilgilerinizi rica ediyorum.
Bir yıl önce geçirmiş olduğum rinoplasti ameliyatı sonrası burun içi daraldığı için burnum reaksiyon verdi ve alerjik rinitimin de etkisiyle sinüzit oluşumunu tetikledi. Bir takım tedaviler sonucu da durumumda hiç bir gerileme olmayınca doktorum sinüzit ameliyatını uygun gördü ve bu durumda rinoplasti ameliyatından yaklasık 4 ay sonra da sinüzit ameliyatı geçirmiş oldum. Fakat sinüzit ameliyatından 4 -5 ay kadar sonrasında tekrar burnumda kötü kokular oluştu,tıkanıklıklar başladı ve ağzım açık uyumaya başladım. Ve tuhaf bir biçimde hemen hemen her hafta alerjik rinit reaksiyonlarım gribal enfeksiyona dönüşmeye başladı. Ayrıca son bir kaç aydır ciddi anlamda koku problemi çekiorum. Koku alma duygumu yitirmiş gibiyim. Henüz kontrol için doktoruma başvurmadım. Konu hakkındaki yorumlarınızı rica ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla
ÖM
Merhaba,
Geçmiş olsun.
Rinoplasi ameliyatından sonra fonksiyonel problemler yaşamanız bende üzüntü yarattı. Maalesef fonksiyona dikkat edilmeden yapılan estetik değişiklikler ileride sizin de bahsettiğiniz gibi tıkanıklık, sinüzit oluşturabiliyor. Birçok örneğini gördüm.
Burada yapılması gereken, sizi artık bir sinüzit hastası gibi değerlendirmek ve buna uygun tedaviyi yapmak olacaktır. Sinüzit çeşitleri olan bir hastalıktır ve tedavisi de bu çeşitlere göre yapılır. Daha detaylı bilgiye "www.sinuzitvetedavisi.com" web adresimden de ulaşabilirsiniz.
Saygılarımla.
Sağlıklı günler dilerim.
Op. Dr. İrfan GÖZÜBÜYÜK
Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı
http://www.kbbistanbul.com.tr

(Not:Bu bilgilerle sadece fikir vererek yardımcı olmak amaçlanmıştır, kesin teşhis ve tedavi sadece muayene eden ve varsa tetkikleri inceleyen hekim tarafından yapılır.)
gecen yıl bir kazada arkadaşım burnu kırıldı Burun estetiği operasyonlarında amaç, estetik olduğu belli olmayan doğal ve yüze yakışan bir burun elde etmektir.

burun estetik fiyatları
operasyonlarından sonra ortaya çıkan görüntüden memnun kalmazsanız, iyileşme sürecinin ardından revizyon burun ameliyatı olabilirsiniz.
ÖM

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi