Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.67/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sol kulak ve kafa içi çınlama
Bu durumda burun akıntınızın niçin uzun sürdüğü araştırılmalı.
Sağlıklı günler dilerim.
Op. Dr. İrfan GÖZÜBÜYÜK
Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı
http://www.kbbistanbul.com.tr

(Not:Bu bilgilerle sadece fikir vererek yardımcı olmak amaçlanmıştır, kesin teşhis ve tedavi sadece muayene eden ve varsa tetkikleri inceleyen hekim tarafından yapılır.)
Sağolun hocam, teşekkürler bilgiler için...
ÖM
24 yasımdayım.5 öncesinde deviasyon ameliyatı oldum.bide 2 kulagıma tüp takıldı.3-4 senedir kulak cınlamam vardı.işitme testleri normal cıktı.cınlama icin tüp takıyoruz dedi doktor.sadece sag kulaga (cınlama sagdaydı).neyse ameliyatı oldum cıktım.bi baktım ki 2 kulagımada takılmıs tüp.cınlayan kulak iyilesti.bu seferde saglam kulagıma tüp takıldıgı icin bu cınlıyor.artık dayanılmaz boyuta geldi.uykuya daldırmıyor o derece yani.acaba tüpten dolayımı bu cınlama
ÖM
Merhaba,
Geçmiş olsun.
"Tüp"ün çınlama yaptığına hiç şahit olmadım ve böyle bir yayın da görmedim.
Saygılarımla.
Sağlıklı günler dilerim.
Op. Dr. İrfan GÖZÜBÜYÜK

(Not:Bu bilgilerle sadece fikir vererek yardımcı olmak amaçlanmıştır, kesin teşhis ve tedavi sadece muayene eden ve varsa tetkikleri inceleyen hekim tarafından yapılır.)
hocam bende anlamıs değilim özel hastanede oldum hastane adı vermek uygun olur mu bilmem ama.hic memnun kalmadım.doktora cınlamam var dedim.betas... kullan dedi.tüpte düsmedi gitti düssede kurtulsam bidahada ALLAH düsürmesin asla ameliyat olmam.yine rahat nefes alamıyorum yine kulagımda agrı var ve yine cınlamam devam ediyor.bosuna bıcak altına yatmısım .
ÖM
Acil şifalar dilerim, başka bir hekimden de ikinci görüş almanız faydalı olabilir.
Sağlıklı günler dilerim.
Op. Dr. İrfan GÖZÜBÜYÜK

Sanırım kulaktan gelen bu garip seslere fazla kulak vermemek gerekiyor..
ÖM
FORUM YÖNETİCİLER LÜTFEN YARDIM EDİN.

sensizlik olsa adlı kullanıcaya ulaşmak istiyorum aynı HASTALIK bende var ve nasıl tedavi edilmiş LÜTFEN ONA NASIL ULABLLİRİZ .???????? YARDIM EDİN
ÖM
Üye listesinden kişiye özel mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca forumu takip ediyorsa size ulaşacaktır.
KBB İSTANBUL Forum Yöneticisi
Sağlıklı günler dilerim.
Op. Dr. İrfan GÖZÜBÜYÜK

Merhabalar
ben 22 yaşındayım 10 aydır askerim. acemi birliğinde atış sırasında Rahatsızdım üşütmüştüm buna ragmen kulak tıkacı kullanmadan komutanlarım atış yaptırdı.atış sonrasında Sol kulağımda şiddetli bi çınlama meydana geldi ve bu çınlama 1 hafta boyunca devam etti.sonra iyice azaldı tiz şeklinde.
usta birliğime katılınca ilk 2 ay hiç bişey yoktu kulağımda sonra stres ve sıkıntıya maruz kaldım ve çınlama tekrar oluştu Çanakkale Askeri hastanesine gittim kulak inceledi doktor duyma testi yaptı ve hiç bişey yok temiz tedi. bitane betaserc verdi kullandımama gecmedi. tekrar gittim bu sefer Tebokam Special Form tablet diye bi ilaçyazdı bunu kendi ücretimle aldım ( 50 TL karşılığında). bu biraz iyi gelir gibi oldu ama ilacım bitince tekrar çınlama başladı cınlama cızırtı şeklinde oluyor.ve çenemi acınca çoğalıyor kapatınca ve dişlerimi sıkınca biraz azalıyor sonra devam ediyor geceleri sesten uyuyamıyorum beni rahatsız ediyor piskolojim çok bozuldu inanın intihar etmeyi bile düşünüyorum Lütfen bana yardım edin Hocam nolur.
bunun başka kurtuluş yolu yokmudur???
ayrıca bişey daha sorcam sizin bu hastalıga yönelik tedavi ettiğiniz hastalar oldumu?
gerekirse 5 ay sonra sizinle birebir irtibata gecmek istiyorum tedaviye ihtiyacım var
şimdiden teşekkürler sağlıklı ve hayırlı günler diliyorum...
ÖM

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi