Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Balon Tuboplasti
Filiz hanım yutkunurken oluşan citirtilar kulağımızdan değilde , cenenizden kaynaklı olabilir . Bende de aynı problem var bruksizm çene eklemi rahatsızlığında bu tarz sesler çıkabiliyor . Haberiniz olsun bunun için çene cerrahisine girmelisiniz
Berk bey ameliyattan sonra asıl sikayetleriniz tamamen geçti mi yani iyilestim tamamen diyebilir misiniz . Yoksa kısmen mi bir rahatlama yasadiniz
Zehra hanim tesekkur ederim ilginize. Ancak benim sorunum kulaktan kaynaklaniyor. Siz nasil oldunuz? Balon operasyonu dusunuyor musunuz? Bu arada hocamiza sormak istiyorum. Uyelerin birbirine forum uzerinden yazmasinda bir sakinca varmi?
ÖM
Hayır bir sakınca yok. Aksine birbirimizden öğreniyoruz.
Sağlıklı günler dilerim.
Op. Dr. İrfan GÖZÜBÜYÜK
Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı
http://www.kbbistanbul.com.tr

(Not:Bu bilgilerle sadece fikir vererek yardımcı olmak amaçlanmıştır, kesin teşhis ve tedavi sadece muayene eden ve varsa tetkikleri inceleyen hekim tarafından yapılır.)
Filiz hanım sorununuzun kulaktan kaynaklandığını nereden anladınız yani seslerin kulağımızdan kaynaklı olduğuna . Doktorunuz mu söyledi . İlk foruma yazdığım zamandan daha iyiyim şükür elhamdülillah .balon tubaplasti olmayı dusundum fakat gittiğim hiçbir doktor gerekli yapmamız lazım şeklinde konuşmadık karı için tereddüt ettim . Oscarlı tüpümde problem var fakat balon da yapmamız lazım diyen olmadı neden demediler orasını bilmiyorum

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi