Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kulaklarımda basınç ve yattığım zaman basıncın artmasi
Merhabalar benimde orta kulak iltihabı nasıl basladı ondan baslayayım kulagımı kulak çöpü ve benzeri şeylerle karıştırtım 1 2 hafta içinde kulağımın arkasında damarda kanın gidişini duyuyordum bu uyarıydı sonra orta kulak iltihabı oldum gece cok ağrı yaptı kulağımın içi iltihapla dolmuş zara baskı yapıyordu sonraki gün doktora gittim iltihap kurutucu verdi ve ağrı gecti lakin kulağımda sesimi ve soluğumu duymaya başladım nerdeyse 2 haftada bir doktara gittim yemediğim hap burnuma sıkmadığım sprey kalmadı kulağımda nefesim sesim eksik olmuyordu denize gittim biraz gecer gibi oldu tam 7 ay sonra şalgam suyu içtim ve birden kayboldu artık sesimi soluğumu kulağımda duymuyorum buralardan medet umdum gecince yazcam dedim antibiyotiklerden 7 ay sonrasında ise şalgam suyu gecirdi ilginç. Yani kalıcı değil hapları düzenli yiyin zamana bırakın birden gecmiyor kulak çöpü sakın kullanmayın kulak kiri kulağı temizliyor kulağıma tüp takılcak dedi doktor 4 ay sonunda taktırmadım bekledim iyiki beklemişim sonrasında cınlama sesi olabilirdi şimdi kulağım cok iyi sabır sonucunda
ÖM
Bazen sadece doku düzelmesi beklenmeli, bu durumda sabır ve zaman çok önemli.
Sağlıklı günler dilerim.
Op. Dr. İrfan GÖZÜBÜYÜK
Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı
http://www.kbbistanbul.com.tr

(Not:Bu bilgilerle sadece fikir vererek yardımcı olmak amaçlanmıştır, kesin teşhis ve tedavi sadece muayene eden ve varsa tetkikleri inceleyen hekim tarafından yapılır.)

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi