Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soğuk ve Kulak ilişkisi
Merhabalar öncelikle böyle bir imkan sunduğunuz için çok teşekkürler 27 yaşındayım ufacık bir soğukta iki kulağımda birden şiddetli ağrılar oluşuyor otobüs yolculukları haram oldu bir ara susurlukta içtiğim aşırı tuzlu ayran yüzünden baş dönmesi ve mide bulantısı atağı ile kendimi acile zar zor attım çok nadirde olsa ani gelişen sağır edicek kadar şiddetli kulak çınlamalarım mevcut şuan ise sağ kulağımda bir kaç saattir süre süre gelen elimle örttüğüm zaman duyulan hafif bir çınlama mevcut ,denge kaybı sürekli sallanma hissi cabası ön muayanede bir sorun görünmüyor Mr sonucumda sadece sinüzit göründü kulak basınç testine bir kez girdim normal dendi işitme testleri normal çıkıyor Ben ne yapabilirim nasıl bir yol izlemeliyim internette sorunlarımın tümör ile bir bağlantısı olabileceğini görünce korkuyorum
ÖM
Merhaba,
Geçmiş olsun.
Öncelikle sizi takip edecek ve teşhis koyacak bir KBB uzmanı bulmalısınız. Hastalık adı çok önemli.
Sağlıklı günler dilerim.
Op. Dr. İrfan GÖZÜBÜYÜK
Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı
http://www.kbbistanbul.com.tr

(Not:Bu bilgilerle sadece fikir vererek yardımcı olmak amaçlanmıştır, kesin teşhis ve tedavi sadece muayene eden ve varsa tetkikleri inceleyen hekim tarafından yapılır.)

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi