Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şiddetli Rahatsızlık
Öncelikle forumda yeniyim. Yaklaşık 2 senedir ayağa kalktığımda başıma ellerime kollarıma ani bir sıcaklık hissk oluşuyor. Bunun dışında bu sıcaklık hissi olan yerlerde çok minik batmalar hissediyorum. Vücudumun kontrolünü kaybediyorum. Ayakta kalmaya direndiğim zaman kafamda basınç ve sıcaklık hissi aynı zamanda batma hissi uyanıyor. Ancak yatarsam rahatlayabiliyorum. Bunun dışında 1 kez ayağa kalkıp bir resimi duvara asarkende resimi tuttuğum elin hakimiyetini kaybettim ve geniş açılı bir şekilde kolum titremeye başladı. Yaklaşık üçer santim sağ ve sola doğru. Bu şekildede ilk ve son olarak bir uzvumun kontrolünü kaybettim. Henüz 16 yaşındayım. Aileme bunu anlatınca bana telefona bakmak yüzünden deyip geçiştiriyorlar. Ayrıca kanımda bazı değerler düşük. Daha öncede kan kanserinin kıyısından dönmüştüm. 2 ay öncesina kadar bir kan ilacıda kullanıyordum fakat yarıda bıraktım. Aklıma gelirse ilacın adınıda yazacağım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
ÖM
Merhaba,
Geçmiş olsun.
Öncelikle nöroloji doktoruna muayene olmanızı öneririm.
Sağlıklı günler dilerim.
Op. Dr. İrfan GÖZÜBÜYÜK
Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı
http://www.kbbistanbul.com.tr

(Not:Bu bilgilerle sadece fikir vererek yardımcı olmak amaçlanmıştır, kesin teşhis ve tedavi sadece muayene eden ve varsa tetkikleri inceleyen hekim tarafından yapılır.)

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi