Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
7 yıldır geçmeyen ve giderek artan kulak çınlaması
14 yaşındayken aşırı soğuğa maruz kaldığımdan orta kulak iltihabı geçirdim iki kulağımdan da akıntı geliyordu. Eğilip kalkamiyordum basınçtan kulaklarım patlayacak gibi oluyordu doktora gidip ilaç aldım gecti ama sağ kulağımda hafif bir çınlama başladı. İlk önce geçer diye onensemedim sonra yine doktora gidip odyometri testi yaptırdım ve sonuçta normal odyogram çıktı. Doktor Hafifleyecegini söyledi ama sürekli arttı. Sol kulağım da çınlama ya başladı. Şuan cinlamanin geldigi son nokta kafamın içinde sanki eski televizyonlardan çıkan şu ses oluyor. İnanılmaz yüksek bir ses Ve artık doktora gittiğimde beni tam dinlemeden ilaç verip gonderiyorlar odyogramdan başka test yapmadılar her gidişimde ve onun da sonucu normal çıkıyor. Artık klinik deneyi gibi ilac kullanmak istemiyorum lütfen bana bir yol gösterin.
ÖM
Merhaba,
Geçmiş olsun.
Biraz daha detaylı araştırma gerekebilir. Maalesef bazı çınlamaların sebebi bulunamıyor ve değişik tedaviler deneniyor.
Sağlıklı günler dilerim.
Op. Dr. İrfan GÖZÜBÜYÜK
Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı
http://www.kbbistanbul.com.tr

(Not:Bu bilgilerle sadece fikir vererek yardımcı olmak amaçlanmıştır, kesin teşhis ve tedavi sadece muayene eden ve varsa tetkikleri inceleyen hekim tarafından yapılır.)

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi