Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
9 yaş kulakta sıvı sorunu
Rica ederim. Gelişmeleri bildirirseniz memnun olurum. Bir de burun yıkama solüsyonlarını bırakınca düzelirseniz lütfen bunu her türlü internet ortamında paylaşın ki aynı yanlışlar yapılmasın.
Sağlıklı günler dilerim.
Op. Dr. İrfan GÖZÜBÜYÜK
Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı
http://www.kbbistanbul.com.tr

(Not:Bu bilgilerle sadece fikir vererek yardımcı olmak amaçlanmıştır, kesin teşhis ve tedavi sadece muayene eden ve varsa tetkikleri inceleyen hekim tarafından yapılır.)
(21-12-2015, Saat:07:34 AM)Dr. İrfan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rica ederim. Gelişmeleri bildirirseniz memnun olurum. Bir de burun yıkama solüsyonlarını bırakınca düzelirseniz lütfen bunu her türlü internet ortamında paylaşın ki aynı yanlışlar yapılmasın.

Çok teşekkürler. Bu forumdaki bilgiler benim için çok faydalı oldu gerçekten.
Saygılar
(21-12-2015, Saat:09:30 AM)Saliha nil Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21-12-2015, Saat:07:34 AM)Dr. İrfan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rica ederim. Gelişmeleri bildirirseniz memnun olurum. Bir de burun yıkama solüsyonlarını bırakınca düzelirseniz lütfen bunu her türlü internet ortamında paylaşın ki aynı yanlışlar yapılmasın.

Çok teşekkürler. Bu forumdaki bilgiler benim için çok faydalı oldu gerçekten.
Saygılar

Merhabalar,
Kısaca durumu iletmek istedim. En son yazdığımdan bu yana sinus rinse tavsiyeniz üzerine hiç kullanmadık. Tuhaf bir biçimde sinus rinse in burun akıntısını azaltmak yerine tetikleyici etkisi olduğunu fark etmiş bulunuyoruz. Geniz akıntısı halen var ama çok daha az. Hiç bir şey yapmıyoruz şimdilik. Kulak işitme durumu uzun süredir olmadığı kadar düzeldi. Bunun için kontrole gitmedik henüz ama konuşmalarımızı duyamayan çocuk arka odadaki seslere yanıt verir hale geldi. Etraftaki Grip salgınının azalmasını bekliyorum bir hastanede durumu kontrol ettireceğim. Tavsiyeleriniz için çok teşekkürler. Sadece basınç testi yaptırarak, bir buçuk ay önceki basınç testiyle karşılaştırmamız bir gösterge olur mu? Saygılar kolaylıklar dilerim
Bu tecrübelerinizi başka ortamlarda da paylaşırsanız memnun olurum. Her ne kadar her türlü tuzlu suyun yan etkilerinin çok olduğunu söylesem de bunu bizzat tecrübe eden kimselerin paylaşması daha etkili oluyor.
Sağlıklı günler dilerim.
Op. Dr. İrfan GÖZÜBÜYÜK
Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı
http://www.kbbistanbul.com.tr

(Not:Bu bilgilerle sadece fikir vererek yardımcı olmak amaçlanmıştır, kesin teşhis ve tedavi sadece muayene eden ve varsa tetkikleri inceleyen hekim tarafından yapılır.)

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi