Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sersemlik,Sarhoşluk
Birçok MR'da bu tür Şeyler çıkabilir. MR'da yumuşak doku hassasiyeti olduğu için ufak bir ödem böyle görülebilir.
Sağlıklı günler dilerim.
Op. Dr. İrfan GÖZÜBÜYÜK
Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı
http://www.kbbistanbul.com.tr

(Not:Bu bilgilerle sadece fikir vererek yardımcı olmak amaçlanmıştır, kesin teşhis ve tedavi sadece muayene eden ve varsa tetkikleri inceleyen hekim tarafından yapılır.)
Kötü bir şey değil mi kısaca sersemlik gibi sikayetler yapabilirmi ?
ÖM
(03-08-2015, Saat:05:00 AM)denizbaba1461 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kötü bir şey değil mi kısaca sersemlik gibi sikayetler yapabilirmi ?

denizbaba gecmis olsun.Ramazan bayraminda marmarise tatile gittim tatil bitisi yasadigim yere ankaraya dondum.1.gun isime gittim 2.gunumde sabah kalktigimda ayni dedigin seyleri yasadim..Baska bir boyut gibi kafanin ici bombos gibi sarhos gibi sanki bi gemide gibi saga sola hafif sallaniyormusum gibi herhalde zehirlendim dedim etrafida hafif puslu goruyordum doktora gittim 3gun gecmeyince... ilk doktor epley manevrasi yapti halbuki ben bunu denemistim betaserc yazdi ve gonderdi ilgilenmedi bile..Sonra tavsiye uzerine baska bi doktor hikayemi dinledi mr cektirdi mr temiz cikti ve dizziness teshisi koydu 2ay gecti isimden oldum.Baya azaldi ama kafein yada uykusuzluk tuzlu baharatli yemekler tekrardan tetikliyor.ya virus ya da uykusuzluk stres yaptin bunu kendine dikkat et gecmis olsun
ÖM
Vay be 3 yil gecmis son yorumumdan belki bir yardimim olur yine yaziyorum.Teshisim hastalik.basladiktan 1.5 yil sonra konuldu vertigodan anlayan ve testlerini yapan bir doktor sag kulagimda denge siniri hasari oldugunu soyledi .teshis adi (v.nörit )3 yil gecmesine ragmen hayatimi cok.degistirmek.zorunda kaldim ve hala ara ara sersemligi ve hissizligi cekmektteyim bundan sonraki hayat amacim bir daha vertigo nun v sini yasamadan ölmek.boyle kabus gibi bir hastaligin yeryuzunde oldugunu.bilmek bile tuylerimii.diken diken yapiyor .
ÖM
Bilgilendirme için teşekkürler. Çok önemli.
Sağlıklı günler dilerim.
Op. Dr. İrfan GÖZÜBÜYÜK
Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı
http://www.kbbistanbul.com.tr

(Not:Bu bilgilerle sadece fikir vererek yardımcı olmak amaçlanmıştır, kesin teşhis ve tedavi sadece muayene eden ve varsa tetkikleri inceleyen hekim tarafından yapılır.)

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi